Červenec 2014

Ikonky Mix

25. července 2014 v 22:09 | Christopher |  Moje Tvorba/Avatary
Tak a mám tu pár ikonek které jsem vytvořil snad se vám budou líbit.
PS: Pozastávko bude pokračovat až do 3 srpna.

Dvě Ikonky

20. července 2014 v 11:29 | Christopher |  Pro vás
Tak mám tu pro vás dvě volné ikonky které jsem udělal jsou jiné než dělávám ale tenhle styl ikonek se mi moc líbí. Tak doufám že i vám se budou líbit.Pozastávko!!

17. července 2014 v 15:39 | Christopher |  Já, vy a blog
Tak ano dávám pozastávko na dobu neurčitou nevím totiž kdy mě zas chytne chuť blogovat. Doufám že jsi mě má Affs dají do pozastavených tak se tu mějte.

Nový příběh jménem Lovec a upír

14. července 2014 v 7:04 | Christopher
Tak a mě napadl nový příběh jmeném Lovec a upír.
Příběh: Mladý lovec jménem Christopher se skamarádí s upírem Sasukem. Otazká je neprozradijou se kdo je kdo ve skutečnosti?? A jsou to jen kamarádi jak jsi myslí nebo i něco víc??

Druh:Shounen-ai později yaoi,Horor,Dobrodružný.


Rodina Uchihu 1.díl - Rodina

12. července 2014 v 14:48 | Christopher
Tak tady je první díl rodina Uchihu ale bacha komu se nelíbí yaoi tak neotevírat. Snad se vám bude líbit.

Příběh

11. července 2014 v 8:55 | Christopher |  Já, vy a blog
Chci se vás zeptat jaký příběh by jste chtěli na pokračování Život jde dál (Hrozně moc smutný příběh kde hlavní hrdina ztratit někoho koho moc miloval a chce se k němu dostat.) A nebo Rodina Uchihu (Kde budou muset dva hlavní hrdinové vychovávat spolu syna a musí přežít svoje strastí,štěstí,smutky a nakonec i hádky a rozvod.)

Obyčejný život

10. července 2014 v 8:38 | Christopher
Tak mám tu první jednorázovku je trochu krátká a když tak mi promiňte nějaké chyby čeština není zrovna můj obor. Snad se vám bude líbit. Jinak tu budu dost často psát yaoi pár ale i trochu o hetero pár a možná i nějaká yuri povídká se tu objeví ale to asi jenom jedna nevím no. Jinak vás už nechci rušit tak směle do čtění.

Můj život nikdy nebyl zrovna růžový když mi bylo sedm let zemřeli mi rodiče a tak se o mě staral můj bratr Itachi.Vše začalo když jsi ke mě jednou sedl do lavice blonďák který se jmenoval Naruto byl to hrozný sobec a idiot zase začal blekotat svoje blbé názory a průpovídky. Pak už začal ztrácet trpělivost a začal hysterický řvát proč ho neposlouchám. Odpověděl jsem mu že mě to nezajímá tak ať jsi svoje názory a průpovídky strčí někam! Blonďák sklapnul a odešel. Pak ke mě přišla růžovlasá fiflena která se jmenovala Sakura. A řekla že jsem mu to hezky natřel ale mě její kecy nezajímali. Jediný co mě zajímalo až budu doma od tohoto blázince co jsi říkala škola. Už se blížili poslední sekundy do konce hodiny pak už zvonilo. Všichni se balili a rozutekli se domů jako psi pro pamlsek. Asi tak po pěti minutách jsem šel taky domů. Jak jsem zavřel bránu tak mě čekalo utrpení. Čekala mě tam další fiflena ale teďka blonďatá která pořád chtěla abych sní chodil ale já neměl zájem. Pořád zamnou chodila jako ocásek a pořád něco blekotala. Pak řekla: Posloucháš mě Sasuke?? Já jen jsem otočil hlavu a ona zase povídala jakoby nikdy nevěděla kdy přestat. Už jsem se těšil domů až budu pryč od té zrůdičky Ino. Otevřel jsem vchodové dveře a byl jsem hrozně moc šťastný. Šel jsem jsi dat věci do pokoje v tom mě pozdravil Itachi. Taky jsem ho pozdravil a šel jsem jsi pustit písničky do sluchátek. Po hodině mě to přestalo bavit a tak jsem jsi šel zahrát nějaké hry na počítači. Už byl večer a Itachi mě volal ať jdu na večeři. A tak jsem šel po večeři jsem šel umýt nádobí Itachi se šel sprchovat jak jsem měl nádobí hotové tak jsem šel nahoru Itachi se už díval na televizi a já jsem se šel osprchovat. Po teplé sprše jsem se šel obléct a šel jsem jsi lehnout a odnést se do říše snu.

Povídky - Rozcestník

9. července 2014 v 23:41 | Christopher

Jednorázovky


Na pokračování


Tří wally z Naruta

6. července 2014 v 11:48 | Christopher |  Moje tvorba/Wallpapery
Tak a po delší době tu mám zase grafiku tří wally z Naruta. Tak snad se vám budou líbit.

Nový dess with Sasuke Uchiha

3. července 2014 v 20:19 | Christopher |  Já a blog
Tak a mám tu nový desing blogu. Je v barvách fialové je na něm Sasuke Uchiha. Snad se vám bude libít. Chci poděkovat péti že mi tenhle desing udělala je moc pěkný děkuji moc.

Náhled: